ST 28. 11. 2015 15:00 Nyklovice: Trpín 2 : 8
SO 31. 11. 2015 16:00 Nyklovice : Jedlová 4 : 9
NE 8. 11. 2015 18:15 Nyklovice : Svitavy 1 : 6
SO 14. 11. 2015 16:00 Nyklovice : Betlém
SO 21. 11. 2015 18:15 Nyklovice : Pustá Rybná
První zahajovací zápas sehraje tým SK Nyklovice s loňským vítězem ligy SK Sádek a to v sobotu 10. 10. 2015 v 17:45hod.

které se koná pro naše občany, jejich rodiny a známé
dne 25. 12. 2014 v čase 12:00 - 13:30 v Poličce.

Vstup na ledovou plochu je ZDARMA.
Poslední 3 zápasy se nám vůbec nepodařili a všechny 3 jsme bohužel prohráli. První s Pustou Rybnou 7:4 a druhý s Jedlovou 3:1 a to hlavně díky kvůli absenci hráčů. Zápas se hrál v 9 hráčích po 2 třetiny! A poslední s Pomezím 4:2. Dlouho to vypadalo nadějně, do 3. třetiny jsme nastupovali za stavu 2:2 a celkem vyrovnaného zápasu, co se šancí na vstřelení gólu týče. Ovšem v poslední třetině jsme po chybách obdrželi 2 góly a zápas nedotáhli k bodovému zisku.
I další zápas proti HC Telecí jsme zvládli a díky výhře 4:2 jsme se posunuli s osmi body na 3. příčku průběžného pořadí za Jedlovou a Sádek. Tento zápas jsme zvládli hlavně díky skvěle sehrané poslední desetiminutovce, kdy v posledních třech minutách jsme dokázali zápas otočit z nepříznivého stavu 1:2 na konečných 4:2 pro náš tým! Branky: O. Jonáš, K. Novotný 2x, M. Petr
Zápas s favoritem jsme zvládli bravurně a slavíme zasloužené 2 body po výhře na samostatné nájezdy 6:5. Zápas byl celou dobu vyrovnaný, hrálo se na obě strany, šance měli oba týmy, ale v půli třetí třetiny nám ale soupeř odskočil na rozdíl 2 branek za stavu 4:2. Ale my jsme zabojovali a dokázali vyrovnat. v poslední dvouminutovce nám, ale soupeř vstřelil branku a vypadalo to že zápas je rozhodnutý. My to zkusili v závěru zápasu se hrou bez golmana a šikovnou střelou dokázal v čase 59:40 Martin Dostál vyrovnat a šlo se na nájezdy. Ve kterých nás podržel brankář Miroslav Pech gólem Petra Sádeckého jsme si dovezli 2 body! Krásný start prožil Pavel Zvolánek, který pomohl k výhře hattrickem.
Ve třetím kole soutěže jsme podlehli Sádku 7:3. I když to tak nevypadá do 45. minuty jsme se soupeřem drželi krok za stavu 3:2 a nebylo daleko k vyrovnání. Ale na konci jsme dostali rychlé 3 góly a bylo rozhodnuto kdo zápas vyhraje.